Sizi arayalım mı?

Sigorta paketlerimiz hakkında telefonda bilgi almak istermisiniz ? Cevabınız evet ise lütfen Çağrı Formunu doldurun.Sizi telefon numaranızı görür görmez arayacağız.

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurun. Teklif formunu doldurduktan sonra size hızlı bir şekilde ulaşacağız.

Seyahat sigortası hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerde karşılaşabilinecek hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşitidir.

Seyahat Sigortası Teminatları

Sigorta teminatı, sigorta şirketlerine ve ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle doğru sigorta teminatına sahip bir poliçe seyahatiniz esnasında rahat etmeniz açısından gerekli ve önemlidir.

Seyahat Sigortası Yaptırma Oranları

  • Sigortalı
  • Sigortasız

Seyahat sigortası ücretleri öncelikle yaş ve kapsama göre belirlenir. 65 yaş ve altı kişilerin ödemeleri daha az, 65 yaş ve üzeri kişilerin ödemeleri ise daha çok olur.

Seyahat Sigortası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat sigortasında sigorta ettiren, sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödeme sorumluluğunu taşıyan kişidir; sigortalı ise sigortadan yararlanan kişidir.

Verdiğiniz bilgilerin doğru olmaması halinde seyahat sigorta poliçenizgeçersiz olarak kabul edilebilir.

Seyahat sigortası ve avantajlarından 18 – 65 yaşları arasındaki dileyen herkes kendisi ya da ailesiyle birlikte yararlanabilir.

Yurt dışı seyahatlerinizde kronik hastalıklarınız dışında tedavi masraflarınız poliçeniz kapsamında karşılanır.

Seyahatiniz sırasında bagajınız 24 saat içinde bulunamazsa havayolu şirketinin kayıp raporu tutması ile acil ihtiyaçlarınızın tamamı karşılanır.