Sizi arayalım mı?

Sigorta paketlerimiz hakkında telefonda bilgi almak istermisiniz ? Cevabınız evet ise lütfen Çağrı Formunu doldurun.Sizi telefon numaranızı görür görmez arayacağız.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurun. Teklif formunu doldurduktan sonra size hızlı bir şekilde ulaşacağız.

  • Ferdi kaza sigortası, sigorta poliçesi süresince aniden meydana gelen herhangi bir kaza sonucunda sizi koruyan bir sigorta çeşididir. Kaza sonucu oluşabilecek tedavi masraflarını karşılayan bu sigorta, kaza sonucunda sigortalının sakat kalması ya da vefat etmesi durumda lehtarına güvence sağlar.

    Bu sigorta beklenmedik ve ani kazalar sonucu gelişen ölüm, sürekli sakatlık, gündelik iş görmezlik durumlarında ve tedavi masraflarını teminat altına alır. 16-65 yaşındaki herkes bu sigortadan yararlanabilir.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları

Kaza Sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet teminatlarına ek olarak, gündelik tazminat ve tedavi masrafları teminatları da verilebilir. Sahip olabileceğiniz teminatlar seçeceğiniz ürüne ve sözleşmenize göre değişiklik gösterebilir.

Ferdi Kaza Sigortası Yaptırma Oranları

  • Sigortalı
  • Sigortasız

Ferdi Kaza Sigortası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi kaza sigortası, başınıza gelmesini hiç istemediğimiz fakat olması halinde hayat standartlarınızı önemli ölçüde etkileyecek kazalar karşısında siz ve aileniz için maddi güvence oluşturur. Bir kaza sonucu tedavi görmenizi gerektiren durumlarda veya vefat/sakatlık gibi yaşamsal riskler karşısında oluşabilecek gelir kaybınızı bu ürün ile güvence altına alabilirsiniz.

İstenmeyen kazalar hayatın bir parçası. Ne kadar uzak dursak ne kadar dikkat etsek de hiç beklemediğimiz bir anda bir kazayla başbaşa kalabiliyoruz. Hele ki konu sevdiklerimiz olunca onları korumak güvence altına almak çok önemli. İşte tam da bu noktada hem sizi hem sevdiklerinizi koruyan ve güvence altına alan ferdi kaza sigortası devreye giriyor.

Ferdi kaza sigortası sizi ve sevdiklerinizi kaza sonucu yaşam kaybı, kaza sonucu sürekli sakatlık durumlarına karşı teminat altına alır. Kaza sonucu tedavi masrafları, hastane günlük tazminat ile acil durumda sağlık teminatı da ana teminatlarla birlikte isteğe bağlı olarak alınan ek teminatlar arasında yer alır. Bu sayede olası bir kaza durumunda en kaliteli sağlık ve ek teminatlarla belirlediğiniz hizmetleri alırsınız.

Ferdi Kaza Sigortası ile kaza geçiren Usta Kulübü üyelerine, tedavi masrafları için 1.000 TL’ye kadar destek sağlanırken, ömür boyu iş göremezlik durumunda üyelerimize, vefat durumunda ise ailelerine 10.000 TL’ye kadar destek sağlanmaktadır

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları

Kaza Sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet teminatlarına ek olarak, gündelik tazminat ve tedavi masrafları teminatları da verilebilir. Sahip olabileceğiniz teminatlar seçeceğiniz ürüne ve sözleşmenize göre değişiklik gösterebilir.

 Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta poliçesi süresince gerçekleşen herhangi bir kaza sonucu sizi koruyan bir güvencedir. Kaza sonucu oluşabilecek tedavi masraflarını karşılamanın yanında, kaza sonucu eğer sigortalı sakat kalırsa kendisine; vefat ederse lehtarına güvence sağlar.

Ferdi Kaza Sigortası’nın teminatları nelerdir?

Beklenmedik ve ani kazalarda ölüm.

Sürekli sakatlık.

Tedavi masrafları.

Peki bu sigortadan kimler yaralanabilir?

Ferdi Kaza Sigortası’ndan 18-65 yaş arası herkesin yararlanması mümkündür.

Poliçe süresi ne kadardır?

Ferdi kazasının sigortasının süresi 1 yıldır.

Ferdi kaza sigortası tek başına yaptırılabileceği gibi, pek çok paket sigorta ürünü içerisinde belli limitler dahilinde de sunulur. Örneğin, kasko ve konut sigortalarında ferdi kaza teminatı ek teminat olarak yer alır. Bir kaza durumunda mevcut kasko ve konut poliçenizin özel şartlarını da kontrol edin. Bu poliçelerinizdeki ferdi kaza sigortası teminatıyla kendinize güvence sağlayabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası ürünümüzle ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçmek istermisiniz?